TABSoft
Dariusz Tabaczyński
Usługi Informatyczne


Czytnik Kart Zbliżeniowych
Czytnik kart zbliżeniowych firmowego systemu kontoli dostępu. Dwa takie czytniki "wejście" i "wyjście" dostarczają za pośrednictwem specjalistycznej centralki i oprogramowania komputerowego informację do działu kadr o czasie przebywania pracowników na terenie firmy.
Czytnik Kart Zbliżeniowych i Punkt Kamerowy
Zewnętrzny czytnik kart zbliżeniowych firmowego systemu kontoli dostępu. Czytniki zaopatrzone są w dodatkową sygnalizację świetlną i dźwiękową, co zapewnia ich prawidłowe użytkowanie nawet w warunkach silnego nasłonecznienia czy silengo wiatru generujacego hałas. Na ścianie zainstalowany jest punkt kamerowy w wodoszczelnej obudowie, kontrolujący wejście do firmy.
Szafka U6 w Hali Produkcyjnej
Szafa 19'' U6 z widocznymi urządzeniami pasywnymi (panel RJ-45 FTP) oraz zarządzanym switchem gigabitowy z portami światłowodowymi i switchem niezarządzalnym. W dolnej części szafki znajduje się zasilacz awaryjny UPS. Światłowody zapewniają bezpieczne połączenie (rozdzielenie galwaniczne) części sieci komputerowej w halach produkcyjnych i części w budynku biurowym.
Szafka U6 i Centralka KD
Szafka 19'' U6 z widocznymi urządzeniami pasywnymi (panel RJ-45 FTP) oraz zarządzanym switchem gigabitowy z portami światłowodowymi, switchem niezarządzalnym oraz routerem zapewniającym dostęp do Internetu. Na szafce widoczny jest wyjęty zasilacz awaryjny UPS. Powyżej widoczna jest biała, metalowa szafka systemu kontroli dostępu, zawierająca centralkę zarządzania wraz z zasilaniem awaryjnym. Obok widoczny jest fragment interfejsu umożliwiającego dostęp do systemu KD przez sieć komputerową.
Serwer Sieci Komputerowej
Profesjonalny serwer firmowej sieci komputerowej Windows 2008 Server R2 wraz z wysokiej klasy zasilaczem awaryjnym UPS.
Rejestratory CCTV
Dwa profesjonalne, szesnastokamerowe rejestratory CCTV wraz z osprzętem, zamontowane w wiszącej szafie U6 19''.
Kamera Wolnoobrotowa w Obudowie Zewnętrznej
Kamera wolnoobrotowa z zoomem x 10 w szczelnej obudowie (IP66) zainstalowana na zewnątrz hali produkcyjnej.
Kamera Wolnoobrotowa na Wysięgniku
Kamera wolnoobrotowa w obudowie zewnętrznej zamontowana na stalowym wysięgniku na wysokości 4m nad ziemią.
Kamery w Ciągach Komunikacyjnych Hal
Kamera wolnoobrotowa z zoomem x5 zamontowana pod sufitem hali. Obok, na ścianie widoczna jest kamera stała. Obie w szczelnych obudowach IP66 zabezpieczających je przed zapyleniem.
Kamery Wolnoobrotowe w Hali Produkcyjnej
Dwie kamery wolnoobrotowe w wodoszczelnych obudowach z zoomem x5 i x10 zamontowane w hali produkcyjnej. Jedna pod sufitem hali, druga na ścianie nad drzwiami wejściowymi. Dwie takie kamery są w stanie nadzorować każdy zakątek hali i każde stanowisko pracy.