TABSoft
Dariusz Tabaczyński
Usługi Informatyczne

Hala Magazynowo - Produkcyjna z Częścią Biurową


Kamera w Obudowie Zewnętrznej
Kamera w wodoszczelnej (IP66) obudowie z podgrzewanym obiektywem (termostat). Okablowanie zostało całkowicie ukryte wewnątrz uchwytu i rurki z tworzywa sztucznego odpornego na ultrafiolet (UV).
Punkty Kamerowe na Rogu Hali
Odpowiednie rozmieszczenie punktów kamerowych na budynku oraz poprawne dobranie obiektywów zapewnia zminimalizowanie obszarów niewidocznych dla kamer tzw. martwych punktów , a nawet ich całkowite wyeliminowanie.
Kamera Szybkoobrotowa
Kamera szybkoobrotowa z dużym zoomem (zbliżeniem) umożliwia operatorowi dokładną obserwację wybranego fragmentu znacznego obszaru. Możliwe jest również zdalne sterowanie kamerą przez Internet.
Słup z Kamerą Szybkoobrotową
Wysoki słup instalacyjny zapewnia szerokie pole widzenia kamery szybkoobrotowej nawet przy dużym zbliżeniu obrazu. Żaden element okablowania i zasilania nie jest dostępny na zewnątrz słupa.
Zdalny Dostęp do Monitoringu CCTV
Zewnętrzna antena telefonii GSM wraz z routerem i modemem zapewnia zdalny dostęp do systemu monitoringu CCTV nawet tam, gdzie nie ma kablowego połączenia z Internetem.
Kamera Wewnętrzna
Kamera zainstalowana w podwieszanym syficie pomieszczenia biurowego. Dzięki wbudowanemu doświetlaczowi podczerwieni obraz jest czytelny nawet w całkowicie zaciemnionym pomieszczeniu.
Rejestrator CCTV z UPS-em
Profesjonalny rejestrator CCTV wraz z zasilaniem awaryjnym (UPS) zapewniającym rejestracje obrazu jeszcze długo po odcięciu zasilania zewnętrznego. Na uwagę zasługuje podłoga serwerowni wykonana z uziemionej wykładziny elektoroprzewodzącej.
Stanowisko Nadzoru CCTV
Stanowisko nadzoru CCTV z klawiaturą umożliwiającą sterowanie rejestratorem i kamerami obrotowymi z zasialniem awaryjnym.