TABSoft
Dariusz Tabaczyński
Usługi Informatyczne

O nas


Firma została założona w 1994 przez mgr inż. Dariusza Tabaczyńskiego absolwenta informatyki Politechniki Poznańskiej. W zakresie naszej działalności mieszczą się szeroko pojęte usługi informatyczne dotyczące zarówno oprogramowania jak i  sprzętu komputerowego oraz budowy sieci strukturalnych i monitoringu CCTV.

  Posiadamy duże doświadczenie w obsłudze technicznej programu Płatnik. Firma jest oficjalnym partnerem Krajowej Izby Rozliczeniowej S.A. w zakresie wdrażania podpisów elektronicznych. Z naszej pomocy w tym zakresie skorzystało już kilkadziesiąt przedsiębiorstw z terenu całej Wielkopolski.

Zajmujemy się też wdrożeniami przekazu elektronicznego dokumentów do PFRON zarówno w zakresie systemu e-PFRON jak i SODiR-PFRON.

Firma świadczy też usługi w oparciu o podpisane umowy na stałą obsługę i konserwację całej infrastruktury informatycznej przedsiębiorstw (komputery, sieci komputerowe, oprogramowanie, urządzenia peryferyjne, instalacje CCTV itd.).

Prowadzimy również szkolenia w zakresie obsługi komputerów i oprogramowania komputerowego.

Współpracujemy z wieloma producentami i dystrybutorami sprzętu komputerowego i oprogramowania, co zapewnia szybkie dostawy i ciągły, kompetentny serwis.

Nasza oferta kierowana jest do małych i średnich przedsiębiorstw oraz osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej. Wśród klientów Firmy znajduje się wiele znanych poznańskich ( i nie tylko) przedsiębiorstw.

Szczególną wagę przywiązujemy do jakości świadczonych usług i szybkiej realizacji zleceń, co przy umiarkowanej cenie i stałej dostępności pomocy technicznej dla Klienta czyni Firmę bardzo konkurencyjną na rynku.

 

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.Działamy Szybko i Skutecznie. Realizujemy Nietypowe Zlecenia